Opravy základních desek

Ve většině servisech zabývajících se opravami mobilních telefonů, zatím opravy základních desek (motherboard zk. MB) nenabízí a tak se často můžete setkat, že Vám zavedený servis vrátí telefon bez opravy s tím, že je telefon neopravitelný a vada je na motherboardu. V případě základní desky je však výměna značně neekonomická.

My jsme však zase o trochu dál a možnost opravy základních desek (u vybraných modelů Apple iPhone a iMac a Samsung) nabízíme – pokud to charakter poškození umožňuje. Zde narážíme na fakt, že takovýto zásah je technologicky náročný. Základní deska je velice sofistikovaný a náchylný kus hardwaru, proto se poškození nemusí týkat (a většinou se tak neděje) jen jedné její části.

Opravy základních desek mobilních telefonů cenově začínají od 1 500 Kč. Servis může být časově velice náročný, ve většině případech je to 7-14 dní. Již samotná demontáž MB z těla telefonu je choulostivá operace, která může skončit fatálními následky. Každou opravu budeme prozatím ohodnocovat individuálně tzv. na zakázku. Pro více informací nám napište.

Diskuze k tomuto tématu byla uzavřena. Pokud máte dotaz týkající se zmíněné problematiky, můžete nám napsat na Facebook.

Máte dotaz týkající se oprav základních desek mobilních telefonů či tabletů? Napište nám nebo nám zatelefonujte + 420 792 304 813, rádi s vámi zkonzultujeme váš problém a věříme, že společně najdeme vhodné řešení.