Opravy a servis notebooků Praha

Potřebujete opravit Váš notebook?
Naši technici mají dlouholeté zkušenosti se servisem mobilních počítačů a notebooků. Nejdřív provedeme vstupní diagnostiku a na jejím základě s Vámi konzultujeme možnosti a cenu opravy. Zajišťujeme servis pro notebooky všech známých výrobců. K opravě používáme pouze kvalitní a prověřené náhradní díly.

Servis notebooků

Jaký notebook potřebujete opravit:

Co všechno můžeme pro Váš notebook udělat

Čištění notebooku – Vyčistíme všechny ventilátory a cesty pro hladký průchod vzduchu. Zabráníme tím přehřívání notebooku a snížíme hlučnost.
Zrychlení notebooku – Optimalizujeme celkový chod přístroje a navrhneme možnosti vylepšení (upgrade) komponent. Například navýšení pamětí RAM. Výměnu pevného mechanického disku za výrazně rychlejší SSD disk.
Nová teplovodivá pasta - CPU – Nahrazení staré teplovodivé pasty (přepastování) může výrazně pomoci s odvodem tepla od procesoru. Zlepšením odvodu tepla se sníží riziko poškození procesoru. Notebook může snížit využití ventilátoru chlazení a tím snížit hlučnost a spotřebu energie.
Oprava / výměna vadných komponent – Například prasklý display, utržený konektor napájení, optická mechanika, která nenačítá disky, oprava wifi modulu, výměna baterie.
Software – Potřebujete přeinstalovat Windows, nainstalovat Office nebo nakonfigurovat poštovního klienta? Naši experti Vám pomohou.
Odvirování notebooku – Chová se Váš notebook podivně, sám se restartuje, je nepřiměřeně pomalý, při otevření internetu vám zobrazuje www stránky, které nechcete? Přineste Váš notebook k nám a naši specialisté Vám pomohou s opravou.

Fotogalerie oprav notebooků

Nabídka pro firmy a organizace

Nabízíme firemním klientům pravidelný servis a údržbu Vašich notebooků a veškeré výpočetní techniky. Servis zajišťujeme buďto na místě, nebo v našem profesionálně vybaveném servisu.

Napište nám

Pole označená * jsou povinná

Potřebujete opravit Váš notebook? Napište nám nebo nám zatelefonujte + 420 792 304 813, rádi s vámi zkonzultujeme váš problém a věříme, že společně najdeme vhodné řešení.

iPservis