Opravy a servis počítačů Praha

Potřebujete opravit Váš domácí počítač?
Kontaktujte nás: Můžete využít kontaktní formulář, napsat na email servis@ipservis.cz, nebo zatelefonovat přímo na zákaznickou linku
+ 420 792 304 813
, kde s Vámi vše vyřídíme. Navrhneme Vám možnosti opravy a sdělíme předběžnou cenu opravy.
Máme se servisem domácích i kancelářských počítačů dlouholeté zkušenosti. K opravě používáme pouze kvalitní a prověřené náhradní díly.

Prodej značkových nových počítačů

Prodáváme již hotové počítače renomovaných značek (Dell, HP, Lenovo). Potřebujete nový počítač domů nebo do kanceláře? Napište nám nebo zavolejte naši technici s Vámi upřesní, pro jaký účel budete počítač nevíce využívat. Poté s Vámi vyberou nejvhodnější počítač pro Vaše potřeby. Dodáváme počítače pro běžnou kancelářskou práci, prohlížení internetu, distanční výuku pro děti i výkonné grafické stanice na tu nejnáročnější práci.

Sestavení nového počítače

Nevyhovují Vám přednastavené PC? potřebujete větší míru individualizace? Hledáte levnější alternativu? Naši odborní technici Vám sestaví počítač na míru dle Vašich požadavků a potřeb. Používáme pouze kvalitní a prověřené komponenty. Všechny sestavené počítače pečlivě testujeme, aby se k Vám dostal pouze 100% fungující stroj. Používáme pouze legální software.

Napište nám

Pole označená * jsou povinná

Zvolte o jakou službu máte zájem

Potřebujete poradit s Vaším počítačem, nebo chcete nový? Napište nám nebo nám zatelefonujte + 420 792 304 813, rádi s vámi zkonzultujeme váš problém a věříme, že společně najdeme vhodné řešení.

iPservis